REJESTRACJA
+48 513 54 54 54

Opinie

Grażyna

Rwa kulszowa

Tym razem rwa kulszowa trapiła mnie zancznie dłużej. Po dwóch miesiącach leżenia na podłodze i przeżywania własnej, zaskakującej niesprawności rozpoczęłam terapię u Pani Joanny. Chciałam jak naszybciej wrócić do pracy, jestem lekarzem, dużo czasu spędzam na sali operacyjnej i muszę być sprawna. Od terapeuty oczekiwałam przede wszystkim profesjonalizmu i był to profesjonalizm najwyższej jakości, jeśli dodać jeszcze wyjątkową, pełną ciepła troskę o pacjenta, atmosferę spokoju i mobilizację do dalszej pracy w domu, nic dziwnego,że każdy zabieg przynosił poprawę. Jestem zdrowa. Mam nadzieję, że dzięki wskazówkom Pani Joanny poradzę sobie i nie dopuszczę do nawrotu rwy. Dziękuję!

Grażyna

Kaja

Dziękuję!

Moim problemem były dziwne bóle w okolicy stawów krzyżowo-biodrowych oraz bioder. Dolegliwości były bardzo męczące, wręcz uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie (m.in. nie mogłam siedzieć, ani leżeć na boku). Po wykluczeniu innych przyczyn bólów oraz po kilku nieskutecznych rehabilitacjach trafiłam do Pani Joanny Potoniec. Jej terapia przyniosła mi wielką ulgę, za co jestem bardzo wdzięczna!

Kaja

Jerry

you have been of real help!

She does not immediately instill confidence. You think she is too ordinary to have something of real value to offer. Nothing more misleading. Three therapeutic sessions so far. Three different problems two helped completely one reduced significantly. Wish my previous doctors had such a hit rate. Thank you- you have been of real help. Btw. Not auto-suggestion working here- as I am the self-proclaimed king of skeptics.

Jerry

Jarek

Przedziwna podróż w ciało

Ostatni zestaw sześciu zabiegów to przedziwna podróż przez ciało. Nie tylko ciało – również odczucia, a może nawet emocje. Ciekawe jest to, że po iluś zabiegach tworzy się nowy rodzaj wrażliwości – trudno jest ją podtrzymać bo jest ulotna i niełatwa do nazwania. Jest jednak czymś namacalnym. Przykład – uciskanie pewnych miejsc w celach terapeutycznych wywołuje ‘nieprzyjemne uczucia’. Z czasem okazuje się, że ‘nieprzyjemne’ można nazwać inaczej niż ‘ból’ – bo to tak naprawdę jest smutek lub strach. Być może trzeba przepracować jeszcze raz ten ‘smutek’ lub ‘strach’ żeby uwolnić go z mięśni i ciała.

Jarek

Joanna

Bóle kręgosłupa, zawroty głowy

trafiłam do gabinetu HMM w zasadzie przez przypadek, miałam zawroty i bóle głowy, bóle żuchwy i kręgosłupa. TERAPIA OKAZAŁA SIĘ REWELACYJNA – Pani Terapeutka nie tylko pomogła ZWALCZYĆ BÓL, ale też bezbłędnie wskazała jego przyczyny (zarówno te bezpośrednie, fizyczne, jak i – co ważniejsze – te głębsze,tkwiące w sposobie myślenia i emocjach). Ta terapia to FAKTYCZNIE PODEJŚCIE CAŁOŚCIOWE, nie tylko masaże i nakłuwanie igłami. EFEKTY FANTASTYCZNE. Po każdym zabiegu czułam się jakby mi ktoś dodał skrzydeł, nauczyłam się jak odciążac kregosłup i jak sobie samemu pomagać przy tego typu bólu, ale przede wszystkim, że wszystko, co się z nami dzieje w sferze mentalnej i emocjonalnej znajduje odzwierciedlenie w naszym ciele. ZDECYDOWANIE POLECAM! Zwłaszcza tym, którzy, tak jak ja, mają do zycia podejście bardzo racjonalne i praktyczne 🙂 tym bardziej że bezpośrednie fizyczne efekty zabiegów są natychmiast widoczne!!!!!!

Joanna

Kasia

Ból kości ogonowej

Przez ponad dwa tygodnie odczuwałam przeszywający, bardzo nieprzyjemny, punktowy ból kości ogonowej, który uniemożliwiał mi siedzenie oraz poruszanie się. Co ciekawe nigdy nie miałam żadnego urazu w tej okolicy. Już po pierwszym zabiegu ból prawie całkowicie zniknął. Nie jest to mój pierwszy kontakt z Panią Asią gdyż już dzięki jej wcześniejszej pomocy nie mam od dawna bóli migrenowych. Kolejny raz dziękuję. Kasia.

Kasia

Szymon

Dolegliwości dna miednicy

Dopadały mnie nawracające od kilku lat dolegliwości w obrębie dna miednicy. Nie miały one stałego charakteru, ale zmieniały się w czasie zataczając szeroki krąg trudnych do zniesienia dolegliwości. W okresie nawrotów odczuwałem ból w okolicy odbytu, nieraz wrażenie mrowienia i ciągłego rozpierania – jakby ktoś włożył mi nadmuchany balon tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Podczas ostatniego ciężkiego nawrotu zdecydowałem się spróbować metod terapii holistycznej. Kilka wizyt w gabinecie przywróciło mnie do życia, uporczywe dolegliwości ustąpiły w ponad 80%!

Szymon

Małgorzata (lekarz stomatolog)

Dziękuję

Od dwóch lat jestem pod opieką p.Joanny.Ze wzgl na charakter wykonywanej pracy,moje schorzenia mają przebieg przewlekły – co pewien czas odzywają się dolegliwości ze strony kręgosłupa ,oraz barku.Każda wizyta u p. Asi przynosi poprawę i ulgę,-a co dla mnie najważniejsze – nie muszę ratować się lekami przeciwbólowymi. Gorąco polecam. P. Joanna to wspaniały,ciepły człowiek i doskonały fachowiec.Dziękuję pięknie P.Joanno.

Małgorzata (lekarz stomatolog)

Piotr

Bark i rwa kulszowa

Podczas wizyty do ojczyzny zgłosiłem sie do Pani Joanny z bólem w barku i rwie kulszowej. Oba problemy były leczone w USA w uniwersyteckim szpitalu bez żadnych rezultatów. Ani zastrzyki ani fizjoterapia nie pomagały. Operacja na bark wyglądała nie do uniknięcia. Juz podczas pierwszej wizyty, Pani Joanna wyeliminowała ból. Na początku terapii byłem bierny i oczekiwałam że będe uzdrowiony przez zabiegi. Na szczęście, Pani Joanna nie pozwoliła mi uzależnić sie od terapii i pokazała jak sam moge rozpoznać zródła bólu i stopniowo samodzielnie zapobiegać powrotu problemów. Teraz, jak czuje symptomy, moge już samemu stosować odpowiednie ćwiczenia i powrócić do równowagi i dobrej postury. Dziękuje!

Piotr

Kasia

Bóle migrenowe znikneły !!!

Przyszłam do Pani Asi z polecenia znajomej aby kolejny raz spróbować uporać się z migrenami do których zdążyłam już nawet przywyknąć :). Kilka zabiegów pomogło !!! Już dawno nie doświadczyłam tak długiego okresu bez bólu. Bardzo dziękuję.

Kasia

Pawel

Uporczywy ból lewego kolana

Zgłosiłem się do Pani Joanny z uporczywym bólem lewego kolana występującego w siadzie na piętach. Kilkuletnia uciążliwość związana z praktykowaniem sportu ekstremalnego spowodowała iż zacząłem szukać pomocy medycznej. Ku mojemu zdziwieniu jeden zabieg nie tylko natychmiast zlikwidował wieloletni ból ale również spowodował że po raz pierwszy w moim życiu doświadczyłem tak dużej „lekkości” w wyleczonym kolanie, że prawe kolano [ które uważałem za zdrowe] uważałem od tej pory za kolano niesprawne. Ostatecznie Pani Joanna doprowadziła obydwa kolana do stanu pełnego zdrowia i nieznanego mi dotychczas poczucia lekkości. Dziękuję Pani Joanno 🙂

Pawel

Rejestracja telefoniczna:

+48 513 54 54 54

GABINET OSTEOPATII W KRAKOWIE
Bałtycka 2, Kraków,
wejście od ul. Jazowej przez bramke, domofon nr 4

Copyright by Joanna Potoniec